Pages

Enterpreneur Ofis İçi Yaşam Alanı Kullanım Materyalleri - KK - E01O2

Enterpreneur Girişimcilik Destekleme Ajansı, farklı alanlarda destek veren bir marka olarak düşünüşmüştür. Küçük detaylar ile akılda kalıcılık sağlamayı ve fikir sahiplerini kendisine çekmeyi ilke edinen ajans için farklı sosyal materyallerin tasarımları da yapılmıştır.

Bunlardan ilki, ajansta çalışan kişilerin çalışırken rahat edebilmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmış bir yastık kılıfıdır.

İkincisi, ajans ile yeni tanışan girişimcilere verilmek üzere hazırlanmış bir hızlı tanıtım broşürüdür. Broşür, ajansın ciddi ve dinamik kurumsal renkleri kullanılarak hazırlanmıştır.

Diğer bir materyal, ajansın yayıncı kimliğine vurgu yapmak üzere tasarlanmış bir kitap kapağıdır. Ajansın çalışan deneyimli personelinin yayınladığı bu kitaplar ile kişisel kariyer gelişimine destek verildiği de vurgulanmaktadır.

Son materyal ise ajansın içindeki su yada sıcak içecek noktalarına konumlandırılan karton bardaklardır. Ajansın içinde yada dışında bu bardakları kullanan kişilerde ajansın renkleri ve logosu hakkında farkındalık yaratılması amaçlanmaktadır.Kaan Uğrasız