Pages

Enterpreneur Kurumsal Kimlik Materyalleri - KK - E01

Kurgusal ajansın kurumsal iletişimde kullanılması planlanan A4 ebadındaki kağıtlar beyaz zemin üzerine ajansın logosunun ve isminin konumlandırılması ile elde edilmiştir. Logoya daha büyük bir şekilde yer verilirken ajansın ismi ve adresi sağ alt tarafa konumlandırılarak sayfanın üst tarafında yer açılmıştır. Asimetrik metin konumlandırması logonun farkındalığını arttırmaktadır.

Yazışma materyalleri


Kartvizitler

Kurumsal farkındalık ve iletişimde kaliteyi korumak için hala etkin birer araç olan kartvizit tasarımları, kurgusal ajansın içinde farklı iş kolları için farklı tasarımlarla sunulmuştur. Ajansın toplum içindeki bilinirliğini renkleri ve logosu vasıtasıyla arttırmak hedefiyle logonun farklı kısımları dikkat çekici formlarda kartvizitlerin ön ve arka yüzlerine uygulanmıştır.

Cepli dosyalar

Dosyalar bir arada tutmak ve sunumlar için hazırlanan basılı materyallerin tümünü saklamak için en ideal basılı materyal çözümlerinden birisi olan cepli dosya tasarımlarına kurgusal ajansın kurumsal kimliğinde de yer verilmiştir. Tek bir kapak tasarımı ajansın kurumsal renklerini oluşturan 5 farklı renk ile flat kombin yapılmıştır. Farklı saklama ve sunum konularına göre farklı renklerin tercih edileceği kurgulanmıştır.Kaan Uğrasız