Pages

Web tasarımı - weekendhome.com.tr - WD001


Mersin'de, uyku ve yatak grubu tekstil ürünleri üretip pazarlamasını yapan Weekend Home markasının web sitesi, Mart ayında kullanıcı odaklı olarak yenilendi.

Ürünleri daha iyi tanıtabilmek için minimal bir çizgide ve dinamik eklentiler ile hazırlanan web sitesi Wordpress altyapısını kullanıyor.

Kullanılan tema, ürünleri öne çıkaran minimal ve keskin detaylar sunarken aynı zamanda sitenin içerik sunuşunu da destekler nitelikte bazı alanları barındırıyor. Horizontal ve vertikal menülere yer veren arayüz, aynı zamanda duyarlı bir tasarıma sahip ve farklı cihazlar üzerinde optimize olarak izlenebiliyor.

Ürün sunumunda Woocommerce altyapısını kullanan site, aynı zamanda sosyal medya ile tam entegre çalışıyor. Facebook, Twitter, Linkedin ve Google+'daki paylaşımların ürünlere ve sayfalara dair önizlemeler ile sunulabildiği sitede minimize edilmiş bir iletişim formunun yanı sıra e-ticareti müşteri gözünde daha güvenilir kılmaya yönelik detaylı bir "sıkça sorulan sorular" modülünün içeriklendirmesi yapıldı.

Siteyi www.weekendhome.com.tr adresinde inceleyebilirsiniz.


Kaan Uğrasız